Посвята в першокурсники в гуртожитку №2

У гуртожитку №2 відбулась посвята в першокурсники в стилі "гарячої Мексики".

На свято 4 жовтня 2018 року завітали заступник декана факультету торгівлі та маркетингу Голік О. В., представники студмістечка і члени РСС гуртожитків та КНТЕУ. Усі шановні першокурсники та гості отримали масу позитивних емоцій та вражень, запалювали веселі танці під звук маракасів та брали участь у конкурсах, що відповідали тематиці заходу.

Мешканці гуртожитку остаточно переконалися, що живуть у найкращому гуртожитку та мають усі можливості для цікавого дозвілля та успішного навчання в університеті.

Т. П. Бондар (ФТМ 4-13)

остання редакція 28.05.2019