Форум "Нові стандарти прозорості та підзвітності комунальних підприємств"

Викладачі кафедри економіки та фінансів підприємства к.е.н., доцент Багацька Катерина Володимирівна, к.е.н., доцент Лановська Галина Іванівна та студенти Центру бізнес-тренінгу 9 жовтня 2018 року взяли активну участь у форумі "Нові стандарти прозорості та підзвітності комунальних підприємств".

Захід організований Центром політичних студій та аналітики "Ейдос" за підтримки уряду країни Нідерлади. Панельні дискусії форуму були присвячені обговоренню актуальних питань щодо необхідності використання комунальними підприємствами досвіду приватних підприємств під час впровадження корпоративної культури, обговорювали ефективність систем публічних закупівель, публічність інформації про розпорядження комунальним майном, запровадження системи автоматичного моніторингу закупівель, запровадження посилення громадського контролю і мінімізації корупції в комунальних підприємствах завдяки функціонуванню інтернет-порталів відкритих даних на прикладі порталу "Київаудит", формування незалежних наглядових рад для зменшення політичного впливу на комунальні підприємства.

Експертом у панельній дискусії "Перспективи реформування діяльності комунальних підприємств" виступила к.е.н., доцент кафедри економіки та фінансів підприємства Багацька К. В. із доповіддю про фінансовий стан та результати діяльності обраних для дослідження 104-х комунальних підприємств. У доповіді було акцентовано увагу на проблемних питаннях, виявлених протягом дослідження. Актуальні питання реформування комунальних підприємств широко обговорювались аудиторією.

остання редакція 10.10.2018
Vega