Переможниця Міжнародного фестивалю музики і танцю - cтудентка Рибак Дар’я

З 17 по 22 вересня 2013 року в мальовничому місті Неос Мармарос, що знаходиться на півострові Ситонія у Греції, проходив щорічний Міжнародний фестиваль музики і танцю, на якому під керівництвом Макарової Анни Юхимівни захищав честь нашої країни народний ансамбль танцю «Джерельце» з м. Миколаїв, членом якого вже протягом 12 років є студентка 3 курсу факультету товарознавства і торговельного підприємництва, голова сектору хореографії ради студентського самоврядування факультету Рибак Дар’я Сергіївна. У конкурсі брало участь понад 300 учасників із 15 колективів різних країн світу: Греції, Німеччини, Франції, Польщі, Італії, Болгарії, України та інших. У конкурсній програмі за результатами двох турів Дар’я разом зі своїм колективом у напруженій боротьбі зайняла перше місце в номінації «Хореографія» та привезла додому кубок фестивалю.

Вітаємо Дар’ю з перемогою і бажаємо їй успіхів у навчанні та нових звершень для України й нашого університету.

Деканат факультету товарознавства і торговельного підприємництва

17.09.2013
shestack