Перемога на Чемпіонаті Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій (ABAF) з кросу

Чоловіча юніорська збірна України перемогла на Чемпіонаті Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій (ABAF) з кросу.

Склад команди з України формувався згідно з результатами Чемпіонату України з кросу. До команди потрапили атлети, що посіли перші чотири місця, і студент ФРГТБ І курсу Пантелеєв Максим серед них!

Змагання відбувалося в місті Ботасан, Румунія. А участь у спортивному заході взяли команди 19-ти країн Балканського Басейну.

Такі високі результати стали можливими і завдяки тренерам, що займалися підготовкою спортсменів до Балканських ігор та Чемпіонату Європи, серед них: завідувач кафедри фізичної культури, заслужений тренер України Гамов В. Г., ст. викладач,  заслужений тренер України Приходько В. М. та  ст. викладач Ковальова А. О.

Вітаємо тренерів та Максима з перемогою на Балканських іграх і бажаємо успішного виступу на Чемпіонаті Європи з кросу, який відбудеться в грудні в  м. Тільбург, Нідерланди (ліцензію на учать він отримав).

Чекаємо на нові спортивні здобутки!

остання редакція 08.11.2018
Vega