Міжнародний день студента: нагородження ТОП-100 найкращих

У рамках заходів до Міжнародного дня студента 15 листопада 2018 року в КНТЕУ відбулося урочисте нагородження ТОП-100 найкращих студентів.

Ректор Анатолій Антонович Мазаракі привітав студентство з цим чудовим символічним днем, подякував за активність, гарну плідну роботу та високі результати в І-ІІ семестрах 2017/18 навчального року й нагородив найкращих почесними грамотами та цінними подарунками.

За результатами Рейтингового оцінювання діяльності здобувачів вищої освіти в І-ІІ семестрах 2017/18 навчального року до кращих студентів університету увійшло 142 особи (ФМТП – 46, ФТМ – 36, ФЕМП – 27, ФФБС – 14, ФОАІС – 14, ФРГТБ – 6).

До рейтингу входять студенти, які досягли найбільших успіхів у навчанні, науковій роботі, громадському і спортивному житті університету, серед них:

• відмінники (40 осіб – 28% від загальної кількості),
  • старости (60 осіб – 42 % від загальної кількості),
  • представники ради студентського самоврядування (62 особи – 44 % від загальної кількості),
  • члени Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених (10 осіб – 7 % від загальної кількості),
  • клуби КНТЕУ: "ЕкоКлуб", "Start in Science", "Лука Пачолі", "Правничий клуб КНТЕУ", "ТРОС" (загалом 18 осіб – 13 % від загальної кількості),
  • донори КНТЕУ (25 осіб – 18 % від загальної кількості),
  • спортсмени (21 особа – 15% від загальної кількості),
  • учасники студій Культурно-мистецького центру КНТЕУ (10 осіб – 7 % від загальної кількості).

Начальник Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Оганесян Армен Вікторович завітав привітати студентів КНТЕУ зі святом.

Він нагородив 20 найкращих почесною подякою за вагомий внесок у розвиток студентського самоврядування та з нагоди Міжнародного дня студента.

остання редакція 15.11.2018
Vega