Переможні місця студента КНТЕУ Засухи Євгенія на Чемпіонаті м. Києва з панкратіону та грепплінгу
Загальна інформація
У
столиці відбулися дві спортивні події – особисто-командний
чемпіонат м. Києва серед чоловіків та жінок і Відкритий київський
турнір серед дітей, юнаків та старших юнаків. На обох турнірах
учасники сперечалися за нагороди в розділі грепплінгу No Gi та
Панкратіон традішн
Участь у змаганнях, що відбувалися 10-11 листопада 2018 року взяли 13 команд, з яких шість представляли чотири області: Житомирську (СК "Михайлівський"), Одеську (СК "Мангуст"), Черкаську (ДЮКФП з Жашкова) та Київську (ДЮСШ з Василькова, КФДД з Фастова, "Шлях орла" з Боярки). Загалом за нагороди боролися майже 400 спортсменів.
Взяв участь і студент І курсу факультету торгівлі та маркетингу спеціальності "Митна справа" Засуха Євгеній, який у ваговій категорії до 76 кг, здобув І місце в розділі грепплінг та І місце в розділі панкратіон традішн.
![Творець Творець](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)
![Кiлькiсть переглядiв Кiлькiсть переглядiв](http://stat.knute.edu.ua/img/eye.png)
![Редактор Редактор](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)