Зустріч із відомим фахівцем з питань технологій та організації ресторанного господарства
Загальна інформація
Перед студентами ІІ курсу ФРГТБ виступила відомий в Україні фахівець з питань технологій та організації ресторанного господарства Чуницька Любов Петрівна.
Вона 19 листопада 2018 року поділилась своїм досвідом щодо виконання функціонуючих нормативних документів з питань гігієни і санітарії, дотримання яких забезпечує відвідувачів підприємств ресторанного господарства якісною та безпечною продукцією.
Виступ Любові Петрівни Чуницької викликав у студентів зацікавленість щодо актуальності проблеми якості та безпечності ресторанної продукції. Такі цікаві зустрічі з відомими фахівцями, на думку студентів, є досить корисними в набутті теоретичних і практичних знань майбутніми фахівцями.
![Творець Творець](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)
![Кiлькiсть переглядiв Кiлькiсть переглядiв](http://stat.knute.edu.ua/img/eye.png)
![Редактор Редактор](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)