Правовий сектор РСС ФМТП презентували "DEBATE CLUB" у КНТЕУ

Правовий сектор РСС ФМТП разом із Федерацією дебатів України та Kyiv Debate Union 20 листопада 2018 року презентували "DEBATE CLUB" у Київському національному торговельно-економічному університеті.

На  презентацію прийшли студенти з усіх факультетів, які бажають розпочати власну ораторську кар'єру та стати частиною дебатного руху України. Розпочав презентацію голова Правового сектору РСС ФМТП Олексій Степанець.

#Правовий_сектор_РЕКОМЕНДУЄ

До КНТЕУ завітали гості з різних університетів Києва – представники ФДУ, що вже давно долучилися до цього руху і є його активними учасниками, одні з кращих дебатерів: Арьє Мора, Іван Сова, Елеонора Швець, Катя Майковська та Борис Пікалов.

Гості розповіли, що ж таке дебати, які правила та формат їх проведення та на прикладі показали, як вони відбуваються за британським парламентським форматом.

Наприкінці з вітальним словом та подякою до студентів і гостей звернувся голова РСС ФМТП Олег Калініченко.

Голова РСС ФМТП нагородив представників ФДУ подяками за активну участь та особистий внесок у розвиток дебатного руху в КНТЕУ та символічними подарунками.

Щоб висловити свою вдячність, дебатерам було вручено подяки від факультету та подарунки від КНТЕУ.

Величезне спасибі від всіх присутніх за неймовірну енергетику, заряд мотивації та корисні поради.

А для всіх охочих, які не встигли долучитися до "DEBATE CLUB", повідомляємо - незабаром у вас буде така нагода. Вже 22 листопада 2018 року о 15:00 в Д-101 відбудеться перше засідання клубу та так звана "Дебатна школа" в його рамках.

Інформацію про:

• Федерацію дебатів України ви можете знайти за посиланнями: FB, Сайт