Cпеціалізованa вченa радa КНТЕУ

Ректорат повідомляє, що 28 вересня 2009 року захищені дві докторські дисертації:
у спеціалізованій вчені раді КНТЕУ - Баєм Сергієм Івановичем на тему "Організаційний розвиток підприємств торгівлі". Науковий консультант - д.е.н., проф. Мазаракі А.А.
у спеціалізованій вченій раді КНЕУ ім. В. Гетьмана - Мельник Тетяною Миколаївною на тему "Розвиток національної регуляторної політики в процесі становлення глобальної торговельної системи". Науковий консультант - д.е.н., проф. Мазаракі А.А.
Щиросердечні поздоровлення Баю С.І. та Мельник Т.М. із знаменними подіями у їх науково-педагогічній діяльності.

29.09.2009
annzo