Виїзні дні гостинності від РСС ФРГТБ

З ініціативи ради студентського самоврядування факультету ресторанно-готельного та туристичного бізнесу студенти-активісти створили мобільні групи для проведення профорієнтаційної роботи в навчальних закладах, які нещодавно закінчили.

Упродовж  навчальних місяців вони відвідали та провели виїзні дні гостинності в школах міста Києва та охопили навчальні заклади Київської, Волинської, Житомирської, Кіровоградської, Полтавської, Сумської областей.

Учні були ознайомлені з перевагами навчання в КНТЕУ, поінформовані про спеціальності та спеціалізації, за якими ведеться підготовка на факультеті, особливостями студентського навчального, наукового та культурного життя.

Школярі уважно прослухали інформацію про один із найкращих університетів країни та виявили зацікавленість у відвідуванні Днів відкритих дверей та навчанні в КНТЕУ.

остання редакція 29.11.2018
Vega