Поздоровлення з Днем працівників освіти.

Шановні колеги!
Дорогі друзі!

Прийміть мої щиросердечні поздоровлення з Днем працівників освіти.

Мені приємно відзначити вагомі успіхи у освітній діяльності університету, здобуті спільними зусиллями професорсько-викладацького складу, навчально-допоміжного персоналу, працівниками, які створюють сприятливі умови для праці. Від імені ректорату велика вдячність всім за плідну, творчу та ініціативну роботу.

Щиро зичу Вам міцного здоров’я, благополуччя, особистого і родинного щастя, нових здобутків у роботі.

З повагою,
Ректор Анатолій Мазаракі