Засідання методичної ради КНТЕУ

24 вересня 2009 р. відбулося засідання методичної ради КНТЕУ.
Проректор з наукової та навчально-методичної роботи КНТЕУ Н.В.Притульська виступила з питання порядку денного "Про хід впровадження системи управління якістю (СУЯ) в університеті". У виступі зазначалося, що за результатами проведення двох етапів внутрішнього аудита в університеті завершено роботу з підготовки до сертифікації системи управління якістю КНТЕУ.
   З другого питання порядку денного виступила начальник навчально-методичного відділу Т.А.Ротова, яка відмітила, що в університеті систематично проводиться моніторинг методичного забезпечення навчальних дисциплін, навчально-методичним відділом постійно оновлюється відповідна база даних згідно з надходженням навчально-методичних матеріалів (НММ), наказів ("Про внесення змін до діючих навчальних планів", "Про закріплення навчальних дисциплін"). З метою забезпечення гнучкості навчальних програм, індивідуалізації навчання у рамках Болонських ініціатив у вересні 2009 р. для студентів V курсу проведено презентації вибіркових дисциплін за магістерськими програмами. Якісному рівню видання НММ сприяє робота Центру підготовки навчально-методичних видань, який здійснює редагування рукописів, регулярно подає інформацію щодо стану їх надходження та реалізації.

Навчально-методичний відділ

25.10.2009