Представники КНТЕУ на семінарі Секретаріату КМУ "Оцінка вартості стратегій"

Секретаріатом Кабінету Міністрів України та Національним агентством України з питань державної служби - партнером КНТЕУ, у рамках робочої групи "Врядування та реформа державного управління" 6 грудня 2018 року був проведений семінар "Оцінка вартості стратегій".

Запрошені представники центральних органів виконавчої влади країн ініціативи Європейського Союзу "Східне партнерство", відповідальні за координацію та проведення процесу розробки та визначення вартості стратегій, посадові особи Адміністрації Президента України, Секретаріату Кабінету Міністрів України, Апарату Верховної Ради України, представники країн-членів Європейського союзу та країн-кандидатів на вступ до Європейського Союзу, інститутів громадянського суспільства, міжнародні та вітчизняні експерти.

У роботі семінару взяла участь завідувач кафедри публічного управління та адміністрування д.е.н., доц. Новікова Н. Л.

Під час семінару були обговорені актуальні питання і практики здійснення оцінки вартості стратегій у процесі стратегічного планування та вдосконалення системи державного управління та системи управління державними фінансами.

Щиро вдячні партнерам за співпрацю.

остання редакція 19.12.2018
Vega