Загальноуніверситетський турнір з інтелектуальної гри "ALIAS"

Студенти ФЕМП провели загальноуніверситетський турнір з інтелектуальної гри "ALIAS". Ця гра підкорила увесь світ! Основним завданням гравців було пояснити якомога більше слів за одну хвилину.

Учасникам, що 5 грудня  2018 року зібралися позмагатися у кмітливості, було запропоновано слова у чотирьох категоріях: прості, складні, словосполучення та слова, які стосуються їхніх факультетів.

Турнір з "ALIAS" був дуже динамічним і цікавим. Усі студенти палко проявляли свою винахідливість і креативність.

Результати змагань:

• VI та V місце посіли команди ФФБС (16 і 19 б.);
  • IV місце - ФЕМП (23 б.);
  • ІII місце - команда РСС КНТЕУ (24 б.);
  • II місце - ФТМ (25 б.);
  • I місце - ФОАІС (28 б.).

Учасники отримали яскраві емоції та приємні враження від гри!

Чекаємо на нові зустрічі!

остання редакція 19.12.2018
Vega