ХІ Консумерський фестиваль "Час діяти!": підготовку розпочато

10 грудня відзначається Всесвітній день прав людини. Саме в цей день у Київському національному торговельно-економічному університеті розпочато підготовку до проведення ХІ Консумерського фестивалю "ЧАС ДІЯТИ!". Згідно з Біллем про права людини (1789 р.) права споживачів належать до базових прав людини.

Consumerfest-2019 пройде з 12 по 22 березня 2019 року під гаслом Consumers International "Надійні СМАРТ-продукти". Традиційно буде проведено безліч цікавих заходів: круглі столи, семінари, майстер-класи, виставки, флешмоби, конкурси, квести тощо.

Планується освітлення таких сфер:

• CМАРТ-продукти, СМАРТ-споживання;
  • права споживачів в епоху цифрових технологій;
  • вплив реклами на споживача;
  • правові аспекти захисту прав споживачів;
  • інструменти співпраці торгівлі із споживачами;
  • якість та безпечність товарів, харчове шахрайство;
  • консумерські проблеми ринку послуг;
  • здоровий спосіб життя, продукти для здорового харчування;
  • "їстівне сміття" junk food у харчуванні молоді;
  • проблеми галузі торгівлі очима споживачів та інші.

Запрошуємо всіх охочих приєднатися до нас з 12 по 22 березня 2019 року та зробити вагомий внесок у розвиток консумерського руху України!

Усі побажання та пропозиції просимо надсилати на нашу електронну адресу: consumerfest@ukr.net або зв’яжіться з нами за тел.:

• 096-431-54-33 Анна
  • 095-056-70-26 Олександра