ФРГТБ розширює співробітництво
Загальна інформація
Київський національний торговельно-економічний університет із дружнім візитом 25 лютого 2019 року відвідала делегація з Туреччини у складі президента асоціації кулінарів Туреччини Сефера Япіджі та студентів професійно-технічної анатолійської школи Kutahya Yoncali.
За час перебування в КНТЕУ делегація провела зустріч із деканом факультету ресторанно-готельного та туристичного бізнесу д.е.н., проф. Н. І. Ведмідь, яка розповіла про структуру факультету та переваги навчання. Член приймальної комісії доц. кафедри готельно-ресторанного бізнесу О. В. Полтавська та заступник начальника відділу міжнародних зв’язків Т. О. Данчик ознайомили гостей з умовами вступу іноземних громадян.
Студентами ФРГТБ була проведена цікава оглядова екскурсія територією кампусу КНТЕУ.
Гості були вражені щирістю та гостинністю, рівнем матеріально-технічної бази університету.
![Творець Творець](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)
![Кiлькiсть переглядiв Кiлькiсть переглядiв](http://stat.knute.edu.ua/img/eye.png)
![Редактор Редактор](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)