Турнір з соціології
Загальна інформація
У рамках Дня відкритих дверей КНТЕУ 2 березня 2019 року кафедрою філософських та соціальних наук КНТЕУ був проведений «Турнір з соціології, соціальної роботи, історії благодійництва».
У турнірі взяли участь 6 студентів КНТЕУ та учнів Навчально-виховного комплексу №8 м. Бровари. Учасники турніру обговорили актуальні проблеми у сфері проведення соціологічних досліджень та організації роботи соціологічної служби. Дякуємо учасникам турніру за цікаву дискусію та запрошуємо до лав студентства КНТЕУ!
![Творець Творець](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)
![Кiлькiсть переглядiв Кiлькiсть переглядiв](http://stat.knute.edu.ua/img/eye.png)
![Редактор Редактор](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)