День гостинності на кафедрі журналістики та реклами КНТЕУ для учнів школи №202

У рамках Консумерського фестивалю «Час діяти!» 14 березня 2019 року кафедрою журналістики та реклами КНТЕУ та членів Творчого рекламного об‘єднання студентів «ТРОС» було проведено день гостинності для учнів 9 класу школи №202 з поглибленим вивченням природничо-математичних наук, які завітали до КНТЕУ.

Просвітницькі заходи в актовому залі емоційно зарядили школярів, майстер-класи в лабораторіях додали вражень, а в аудиторіях з комп’ютерним забезпеченням показали, як можна створити рекламний продукт і розмістити його в медіапросторі.

Найголовніше - відчули "на смак" правопросвітницький  проект «Я маю право» у вигляді смаколиків.

остання редакція 18.03.2019
Vega