Нагородження найактивніших учасників ХІ Консумерського фестивалю «Час діяти!»

З нагоди Всесвітнього дня прав споживачів 15 березня 2019 року в Київському національному торговельно-економічному університеті було нагороджено найактивніших учасників ХІ Консумерського фестивалю «Час діяти!».

Партнером заходу виступила Українська асоціація прямого продажу.

Цінними подарунками було відзначено: Хмиз Мар`яну, Кірину Аліну, Димар Богдану, Клімову Альону, Кучкіна Микиту, Сторожук Яну, Груздєву Юлію, а також доцента кафедри журналістики та реклами, голову Творчого рекламного об’єднання студентів (ТРОС) Файвішенко Діану Сергіївну.

Зі святом привітала перший проректор КНТЕУ з науково-педагогічної роботи Притульська Наталія Володимирівна. Вона подякувала за плідну роботу, побажала натхнення та подальших успіхів у навчанні та творчості.

остання редакція 18.03.2019
Vega