Підсумкова науково-практична конференція ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності "Публічне управління та адміністрування"

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 18.09.2018 року №1010 та наказу ректора Київського національного торговельно-економічного університету від 11.12.2018 року № 4621 «Про проведення ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Публічне управління та адміністрування» в 2018/2019 навчальному році» у Київському національному торговельно-економічному університеті на базі кафедри публічного управління та адміністрування (ФЕМП) 21 квітня 2019 року відбулася підсумкова науково-практична конференція - заключний етап ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності "Публічне управління та адміністрування" у 2018/2019 навчальному році.

На науково-практичній конференції з доповідями виступили 20 студентів із 14 закладів вищої освіти. У складі галузевої конкурсної комісії працювали 25 науково-педагогічних працівників із 14 провідних закладів вищої освіти, серед яких 12 докторів наук з державного управління, зокрема представники закладів вищої освіти, органів державної влади та провідних наукових установ. Також на конференції була присутня методист відділу модернізації вищої освіти Інституту модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України Михайленко Наталія Петрівна.

За результатами підсумкової науково-практичної конференції галузева комісія нагородила:

дипломами І ступеня – 4 студенти,

дипломами ІІ ступеня – 6 студентів,

дипломами ІІІ ступеня – 10 студентів.

СПИСОК ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ ТУРУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ  "ПУБЛІЧНЕ УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ"

Студенти Київського національного торговельно-економічного університету були відзначені у складі переможців ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності "Публічне управління та адміністрування" у 2018/2019 навчальному році та отримали:

диплом І ступеня

• Бойко Людмила Володимирівна, студентка 3 курсу 11 групи ФЕМП, та Григор Юлія Святославівна, студентка 1 м. курсу 9 м. групи ФЕМП;

диплом ІІ ступеня

• Поплавський Вячеслав Йосипович, студент 3 курсу 4 групи ФОАІС.

Вітаємо переможців Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності "Публічне управління та адміністрування" й бажаємо їм творчої наснаги, нових перемог та професійного зростання!

остання редакція 24.03.2019
Vega