КНТЕУ став на крок ближче до школи: квест «КНТЕУ – це круто!»

У Київському національному торговельно-економічному університеті є добре традиція – щиросердно зустрічати своїх гостей – особливо, коли вони стають потім справжніми друзями та партнерами. КНТЕУ при цьому намагається не просто розповісти про себе, не тільки вразити, але й поділитися своїми успіхами і досягненнями. Але при цьому досягнуті результати не заспокоюють, а навпаки – допомагають рухатися вперед та шукати нові можливості для налагодження співпраці. Тому кожна нова зустріч з нашими шанувальниками, особливо учнями загальноосвітніх шкіл міста Києва, перетворюється на грандіозне свято.

26 березня 2019 року на території університету відбулося унікальне дійство – квест «КНТЕУ – це круто!». Школярам різних загальноосвітніх шкіл (235, 254, 147), а також Київської інженерної гімназії було запропоновано цікаві та складні завдання, розв’язання яких дозволяло виявити їх кмітливість, ерудицію та комунікативні здібності.

У підсумку переможницею конкурсу стала учениця ЗОШ № 254 Ірина Бесараб, другим фіналістом – учасниця ЗОШ № 235 Дарина Шпичак, а третім – учениця Київської інженерної гімназії Марія Шишук. Переможницям квесту було урочисто вручено не лише дипломи від керівництва КНТЕУ, а подарунки від давнього стратегічного партнера університету – ТОВ «Ашан Рітейл Україна».

Кафедра менеджменту висловлює сподівання на подальше поширення плідної співпраці із нашими друзями!

остання редакція 01.04.2019