Представники КНТЕУ відвідали RDBExpo-2019

Днями в Києві в НСК "Олімпійський" відбулась третя спеціалізована міжнародна виставка індустрії рітейлу та девелопменту "Retail & Development Business Expo".

Організатором заходу виступила Асоціація рітейлерів України, яка 28-29 безеня 2019 року під одним дахом зібрала представників компаній сфери роздрібної торгівлі, девелопменту, інвесторів, брокерів і консультантів, компаній сегмента b2b.

Традиційно представники кафедр (менеджменту, економіки та фінансів підприємства, торговельного підприємництва та логістики, міжнародних економічних відносин, товарознавства, управління безпечністю та якістю, товарознавства та митної справи, маркетингу, журналістики та реклами), структурних підрозділів та студенти Київського національного торговельно-економічного університету відвідали RDBExpo-2019.

Захід проходив у двох форматах: крім трьох поверхів експозони, паралельно з виставкою, у трьох конференц-залах проходили семінари, лекції, workshop за участю провідних фахівців сфери рітейлу та торговельної нерухомості.

Було презентовано кейси від найуспішніших українських і зарубіжних рітейл-компаній, обговорено актуальні проблеми та шляхи їх вирішення, зафіксовано ключові тенденції та очікування на найближчі роки.

Основні теми конференції RDBExpo-2019:

•  Логістичні рішення для оптимізації процесів у рітейлі.
  • Тенденції в комерційній нерухомості. Розважаємо або продаємо?
  • Управління продажами.
  • Інформаційна безпека.
  • Нові формати магазинів. Від ідеї до наслідування.
  • Команда в рітейлі. Ефективне управління командою.
  • Інвестиційний клімат. Нові міжнародні гравці на ринку України.
  • Презентація нових проектів ТРЦ.
  • Франчайзинг. Як швидко й ефективно розвиватися.
  • Маркетинг. Digital.
  • E-commerce і маркетплейси.
  • Юридичний захист для рітейлу.

остання редакція 02.04.2019