Тривають презентації можливостей SMART-бібліотеки КНТЕУ

Викладачі та студенти кафедри журналістики разом із командою ТРОС відвідали нову SMART-бібліотеку, що знаходиться на 3 поверсі корпусу Б.

Відвідувачам продемонстрували можливості новітніх технологій та провели інструктаж щодо користування усіма доступними ґаджетами. Найбільше враження справили спеціальні VR-окуляри, за допомогою яких викладачі та студенти отримали можливість оглянути космічний простір та підводний світ.

Кафедра журналістики та реклами радить усім якнайшвидше долучитись до використання нового залу бібліотеки та оглянути нове обладнання КНТЕУ.

остання редакція 02.04.2019