Лист-подяка від Казахстанської асоціації маркетингу
Загальна інформація
На ім'я ректора А. А. Мазаракі надійшов лист-подяка від Казахстанської асоціації маркетингу щодо активної участі студентів КНТЕУ в міжнародній заочній студентській предметній олімпіаді зі спеціальності "Маркетинг" - "DIGITAL МАРКЕТИНГ".
У листі також висловлюється вдячність за відмінну підготовку студентів-переможців науковому керівнику проекту Ромату Є. В.
![Творець Творець](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)
![Кiлькiсть переглядiв Кiлькiсть переглядiв](http://stat.knute.edu.ua/img/eye.png)
![Редактор Редактор](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)