Подяка від партнера університету - Всеукраїнської асоціації пекарів
Загальна інформація
Київський національний торговельно-економічний університет (КНТЕУ) та Всеукраїнська асоціація пекарів (ВАП) є давніми стратегічними партнерами. Так, з нагоди 15-ої річниці створення ВАП університету було передано Подяку за надійне партнерство, яку було передано представникам КНТЕУ, які взяли участь у роботі круглого столу «Перспективи розвитку хлібопекарської галузі – прогнози, дослідження, тенденції, тренди», що відбулася 11 квітня в рамках Міжнародного форуму харчової промисловості та упаковки.
У роботі цього заходу взяли участь науково-педагогічні працівники кафедри товарознавства, управління безпечністю та якістю Антюшко Д. П., Романенко О. В., Божко Т. В., Каменєва Н. В., студенти факультету торгівлі та маркетингу.
Щиро віримо і в подальше плідне співробітництво!
![Творець Творець](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)
![Кiлькiсть переглядiв Кiлькiсть переглядiв](http://stat.knute.edu.ua/img/eye.png)
![Редактор Редактор](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)