Перемога в ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Менеджмент організацій»

Кафедра готельно-ресторанного бізнесу продовжує переможні традиції у сфері менеджменту.

Студентка першого курсу магістратури Оксана Махініч отримала диплом І ступеня в ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Менеджмент організацій».

Вітаємо Оксану з перемогою та наукового керівника к.е.н., доцента Кулик Марію Володимирівну!

Бажаємо нових наукових здобутків!

Дякуємо ректорату університету за підтримку та створення умов для творчого зростання студентської молоді!

остання редакція 24.04.2019
Vega