Екскурсія до ТРК "Україна"

Кафедрою журналістики та реклами разом із Творчим рекламним об’єднанням студентів (ТРОС) факультету торгівлі та маркетингу Київського національного торговельно-економічного університету (КНТЕУ) 12 квітня 2019 року було організовано та проведено екскурсію на провідному національному телеканалі країни ТРК  "Україна".

Торік канал посів 1 місце в рейтингу загальнонаціональних каналів за основними аудиторіями. Протягом березня 2019 року телеканал продовжує впевнено тримати лідерство в телевізійному просторі глядацьких симпатій.

Як завжди вразила привітність та творча атмосфера каналу. Сучасне обладнання та ефірна апаратна, місце, де сигнал розповсюджується на екрани мільйонів глядачів, професійне технічне оснащення – камери, світло, мікрофони.

Студенти КНТЕУ відвідали оновлений ньюзрум,  де редактори, режисери створюють  рейтингові програми країни, зокрема щоденні випуски новин програми "Сьогодні", наживо побачили зйомки промо ролику ранкового шоу «Ранок з Україною», сфотографувалися з відомими ведучими Григорієм Германом та Сергієм Зеніном.

Майбутні фахівці  активно ставили професійні питання, отримували компетентні відповіді щодо журналістської діяльності та роботи у сфері медіа, почули перспективи розвитку і роботи каналу "Україна".

Студенти спеціальності «Журналістика» Київського національного торговельно-економічного університету отримали особисте запрошення на участь у безкоштовному освітньому проекті "Медіа-майстерня", після якого найкращі отримають можливість працевлаштування.

Супровідник – к.е.н., доцент кафедри журналістики та реклами Файвішенко Д. С.

Приєднуйся і дій! Чекаємо нових зустрічей та творчої наснаги!

остання редакція 15.04.2019