Вивчаємо туристичний Київ з любов’ю до професії

Студенти 1 курсу спеціальності «Туризм» здійснили першу апробацію власного екскурсійного маршруту центральною частиною міста Києва. Зокрема, маршрут охоплював такі пункти: Золоті Ворота, Софіївська площа, Майдан Незалежності, Алея Героїв Небесної Сотні, Європейська площа, Поштова площа, Контрактова площа. Екскурсію було організовано в позааудиторний час 19 квітня доцентом кафедри туризму та рекреації Мазурцем Р. Р.

Варто зазначити, що такого роду заходи проводяться як у рамках виховної роботи кафедри, так і практичних занять з курсу «Організація туризму». Це сприяє закріпленню здобутих в аудиторіях знань, адже маршрут розроблявся студентами, кожен з яких мав можливість спробувати себе в ролі гіда і просто гарно провести час у компанії одногрупників.

остання редакція 22.04.2019
Vega