Перемога студентки кафедри фінансів на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт
Загальна інформація
Студентка магістратури кафедри фінансів факультету фінансів та банківської справи Лиса Катерина отримала диплом ІІІ ступеня у II етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування», спеціалізації «Страхування», яка проходила 16-17 квітня 2019 року у Миколаївському національному аграрному університеті.
Вітаємо переможницю та кафедру фінансів!
![Творець Творець](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)
![Кiлькiсть переглядiв Кiлькiсть переглядiв](http://stat.knute.edu.ua/img/eye.png)
![Редактор Редактор](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)