Студенти-маркетологи відвідали департамент маркетингу ДП "Капарол Україна"
Загальна інформація
Студенти 2 курсу кафедри маркетингу Київського національного торговельно-економічного університету відвідали головний офіс ДП "Капарол Україна" та ознайомилися з особливостями роботи департаменту маркетингу.
Екскурсію 10 травня 2019 року студентам провела випускниця КНТЕУ Олександра Кальчу, фахівець з маркетингових комунікацій ДП "Капарол Україна". Пані Олександра розповіла гостям про історію створення компанії, її місію та цінності, особливості маркетингової діяльності на ринку лакофарбових матеріалів, а також поділилась власним досвідом роботи у цій сфері та розповіла про можливості проходження практики на підприємстві.
![Творець Творець](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)
![Кiлькiсть переглядiв Кiлькiсть переглядiв](http://stat.knute.edu.ua/img/eye.png)
![Редактор Редактор](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)