Зустріч викладачів КНТЕУ із представниками Join Research Centre

Представники кафедри адміністративного, фінансового та інформаційного права Київського національного торговельно-економічного університету (КНТЕУ) Запотоцька О. В. та Гуржій А. В. взяли участь у зустрічі фокус-груп зі стейкхолдерами для визначення проблемних питань у сфері трансферу технологій та охорони права інтелектуальної власності.

Зустріч відбулась у рамках візиту делегації трансферу технологій та охорони права інтелектуальної власності Об’єднаного дослідницького центру Європейської Комісії (Join Research Centre – JRC) у Міністерстві освіти і науки України.

Під час зустрічі обговорювались перспективи діяльності Вищого суду з питань інтелектуальної власності в Україні: компетенція, порядок та строки формування, зарубіжний досвід розгляду спорів у сфері трансферу технологій та охорони права інтелектуальної власності, посилення відповідальності за порушення прав інтелектуальною власністю, актуальні тенденції правового регулювання патентного права.

27.06.2019
остання редакція 01.07.2019