Лекція менеджера з управління категоріями товарів ТОВ «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» Анни Малько

У Київському національному торговельно-економічному університеті 25 червня відбулась відкрита лекція на тему «Особливості формування товарних категорій тривалого терміну зберігання» менеджера з управління категоріями товарів ТОВ «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» Анни Малько.

На лекції були присутні викладачі кафедри товарознавства, управління безпечністю та якістю та кафедри менеджменту.

Анна Малько розповіла про особливості формування асортименту товарів, роботу з постачальниками та важливість побудови правильної маркетингової стратегії просування категорії товарів. Лектор представила кілька кейсів зі своєї практики, а також відповіла на чисеньні запитання викладачів.

Отримана інформація буде використана для удосконалення навчальних програм та розробки дисциплін для підготовки високоефективних фахівців адаптованих до потреб ринку праці зі спеціалізації "Категорійний менеджмент у ритейлі".

Дякуємо представникам ТОВ "МЕТРО Кеш енд Кері Україна" за плідну співпрацю і проведення серії тренінгів для викладачів КНТЕУ!

24.06.2019
остання редакція 03.07.2019