Почесною грамотою та нагрудним знаком нагороджено директора ХТЕК КНТЕУ

За вагомий особистий внесок в популяризацію туристичних об’єктів Харківщини та з нагоди Всесвітнього дня туризму, директора Харківського торговельно-економічного коледжу Київського національного торговельно-економічного університету - Людмилу Олексіївну Радченко нагороджено Почесною грамотою Харківської обласної державної адміністрації.

Від імені губернатора Харківської області Михайла Марковича Добкіна Почесну грамоту та нагрудний знак Людмилі Олексіївні вручив заступник директора департаменту масових комунікацій Харківської обласної державної адміністрації Денис Георгійович Дармостук.

за інформацією сайту http://www.htek.com.ua

27.09.2013