Завершився ІІІ Чемпіонат КНТЕУ зі "Своєї гри"

Інтелектуальні ігри стають все більш популярними серед молоді. Кількість студентів, які бажають брати в них участь, зростає з кожним роком. Так, 10 жовтня у стінах Київського національного торговельно-економічного університету відбувся ІІІ Чемпіонат КНТЕУ зі "Своєї гри".

Суть даної гри полягає в індивідуальних змаганнях зі знань у певній вузькій тематиці, де кожен із трьох або чотирьох гравців набирає бали за відповіді на питання від простішого до найскладнішого. В залежності від складності запитання оцінюються від 10 до 50 балів. За вірну відповідь гравець отримує плюс 10-50 балів, за невірну - зменшення суми накопичених балів від 10 до 50 одиниць.

Чемпіонат зі "Своєї гри" викликав неабиякий інтерес у студентів університету. Загалом у змаганнях взяли участь 24 учасники з усіх факультетів. Ігри проходили у чотири етапи: відбіркові ігри, чвертьфінали, півфінали та фінали. Урезультаті ІІІ місце виборола студентка 4 курсу ФРГТБ Баденко Ілона, ІІ місце - студент 1 курсу ФФБС Грицюк Костянтин, а І місце дісталось студентці 6 курсу ФРГТБ Слєпченко Ользі.

Вітаємо переможців!

Слід зазначити, що всі запитання для проведення Чемпіонату були підготовлені та відібрані незмінним лідером і засновником інтелектуальних ігор у КНТЕУ - асистентом кафедри готельно-ресторанного та туристичного бізнесу Хлоп'яком Сергієм Васильовичем.

10.10.2013
Vita