Науковці КНТЕУ на провідних позиціях: професор КНТЕУ на 62 Конгресі Міжнародного Статистичного Інституту

У серпні 2019 року в місті Куала Лумпур, Малайзія проходив 62 Конгрес Міжнародного Статистичного Інституту (МСІ).

Місія МСІ полягає в сприянні розумінню, розвитку статистики в усьому світі. Завданнями МСІ є посилення та підтримка міжнародного статистичного співтовариства, сприяння та поширення наукових статистичних досліджень, поширення наукових досліджень в області статистики у всіх формах освіти.

Більш як 2500 учасників зі 137 країн брали участь у 62-му міжнародному конгресі світової статистики в Палаці конгресів у Куала Лумпур.

Одним з учасників Конгресу був професор кафедри статистики та економетрії КНТЕУ Р. М. Моторин, дійсний член Міжнародного Статистичного Інституту з 1998 року, який виступив з доповіддю на Сесії IPS 146 на тему «Prospects for the development of higher education based on Big Data technology».

Професор Моторин Р. М. брав участь у роботі Сесії СРС 1397, де відбулось обговорення його постеру на тему «Use of national account data in international comparisons of indicators dynamics and structure GDP (At the production stage)».

11.09.2019
1986