Разом із випускником КНТЕУ до нових вершин: набір до команди юристів-початківців

Богдан Бонь, найкращий випускник ФМТП 2018 року, а зараз асоційований партнер міжнародної юридичної компанії "Dentons", повернувся в стiни Alma Mater з чудовою ініціативою - створити команду для участі в конкурсі з міжнародного права - "Philip C. Jessup International Law Moot Court Competition".

17 вересня 2019 року за організаційної підтримки Правничого клубу КНТЕУ та кафедри міжнародного приватного, комерційного та цивільного права пан Богдан провів зустріч зі студентами правничих спеціальностей.

Сподiваємось, що ця зустрiч стане ще одним кроком студентiв КНТЕУ до нових наукових перемог. Щиро вдячні Богдану за підтримку та допомогу у творенні майбутніх зірок юриспруденції.

Бути mooter-ом надзвичайно цікаво, студенти-юристи, приєднуйтесь до команди КНТЕУ! Будьте з кращими – ставайте кращими!

За детальною інформацією звертатися до голови Правничого клубу КНТЕУ Анастасії Ратковської (конт. тел: +380636702533; e-mail: ratkovskaya11@gmail.com).

2096
остання редакція 19.09.2019