Навчально-методичний семінар "Система управління якістю КНТЕУ"
Загальна інформація
Навчально-методичний семінар "Система управління якістю КНТЕУ" було проведено 25 вересня 2019 року. У семінарі взяли участь завідувачі кафедр, внутрішні аудитори, відповідальні за функціонування Системи управління якістю (СУЯ) в окремих структурних підрозділах університету, науково-педагогічні працівники, співробітники, які розпочали трудову діяльність в університеті.
З доповіддю-презентацією виступила керівник СУЯ КНТЕУ, перший проректор з науково-педагогічної роботи, проф. Притульська Н.В. Було зазначено, що СУЯ КНТЕУ, гармонійною складовою якої є система забезпечення якості освітньої діяльності та якості вищої освіти, першою серед закладів вищої освіти України була успішно сертифікована на відповідність вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2015. Присутнім було представлено другу редакцію Стандартів вищої освіти КНТЕУ, ознайомлено з особливостями функціонування СУЯ в закладі вищої освіти, а також окреслено основні завдання на 2019-2020 навчальний рік.
![Творець Творець](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)
![Кiлькiсть переглядiв Кiлькiсть переглядiв](http://stat.knute.edu.ua/img/eye.png)
![Редактор Редактор](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)