Дебют першокурсника об'єднав серця

У Київському національному торговельно-економічному університеті запалали нові таланти: 26 жовтня 2019 року відгримів "Дебют першокурсника". Тема конкурсу цього року – «Студенти покоління "Z"». Тож на сцені вирувала шалена енергетика.

Найзапекліший вболівальник дебюту, випускник Київського національного торговельно-економічного університету, ректор Анатолій Антонович Мазаракі привітав студентство й урочисто відкрив свято: «За ці роки змінилися покоління, змінилися мелодії, танцювальні ритми та оснащення сцени. Незмінним є прагнення молоді розкрити свої таланти, показати усім, що вони впевнено йдуть по життю. Добра усім, радості і нехай також посмішки залишаться на обличчі й після першої вашої сесії».

Два місяці підготовки Дебюту добігли кінця. Результат восьми тижнів завзятих тренувань оцінювало висококваліфіковане незалежне журі:

• Юлія Гапчук – актриса театру і кіно;
  • Андрій Гуцал – фіналіст телепроєкту «Танцюють всі - другий сезон», «Майданс – третій сезон», художній керівник та постановник шоу балету «Dejavu», режисер телебачення і музичних кліпів, міжнародний суддя естрадно-спортивних танців;
  • Тетяна Доканіна – естрадна співачка, поетеса, автор-виконавець, громадський діяч. Учасниця телепроєкту «Голос країни», переможниця міжнародного конкурсу естрадних виконавців «Voice of Astana» (Казахстан);
  • Юрій Пасічник – автор та актор команди «Сборная Кременчуга», фіналіст проєкту Ліга Сміху на телеканалі "1+1";
  • Ілля Бортуаль – актор, автор команди «Стадион Диброва», учасник телевізійного проєкту Ліга Сміху на "1+1", автор студії "Квартал 95", учасник проєкту "Comedy Battle" у складі дуету «Спасибо»;
  • Максим Сікаленко – продюсер та електронний артист, відомий як Cape Cod. Засновник лейблу Kiev House. Має коллаборації з відомими українськими та іноземними артистами. Номінант на премію Jager Music Awards у категорії сингл року за спільну пісню з Джамалою;
  • Анделіна Делі – учасниця шоу "Танці з зірками", учасниця балету Насті Каменських, володарка титулу "Miss xxl 2018", модель;
  • Володимир Гришко - український оперний співак, Народний артист України,  лауреат Національної премії  України ім. Т. Шевченка.

Як завжди, у творчому бою зустрілися шість факультетів – шість команд: факультет торгівлі та маркетингу (ФТМ), факультет обліку, аудиту та інформаційних систем (ФОАІС), факультет ресторанно-готельного та туристичного бізнесу (ФРГТБ), факультет міжнародної торгівлі та права (ФМТП), факультет економіки менеджменту та психології (ФЕМП) та факультет фінансів та банківської справи (ФФБС).

Змагалися команди у трьох номінаціях.

У номінації "Вокал" слід було відтворити театралізований вокальний номер – пісню або попурі з пісень 2000-2010 років в оригінальному або власному аранжуванні, українською чи англійською мовою. Рівень підготовки команд був дуже високим і, окрім вокальних талантів, номери супроводжувалися хореографічною постановкою. Місця в першому конкурсі розподілилися таким чином:

• V місце – ФОАІС,
  • IV місце – ФЕМП та ФМТП,
  • III місце – ФРГТБ,
  • II місце – ФФБС,
  • I місце –ФТМ.

СТЕМ - "Студентський театр естрадних мініатюр" завжди має на меті через гумор донести важливі й повсякденні теми до кожного, та, звичайно, підняти настрій. Тема цьогорічної візитівки-привітання - «Люди 21 сторіччя». Завдяки кому найбільше сміялося журі в результатах:

• V місце – ФЕМП,
  • IV місце –ФМТП та ФФБС,
  • III місце –ФОАІС,
  • II місце –ФТМ,
  • I місце – ФРГТБ.

Не секрет, що найвражаючою своїм масштабом та красою є номінація "Хореографія". Журі оцінювали не тільки саму хореографію, а й ідейність номеру, оригінальність підходу до виконання та загальне враження, атмосферу й динамічність. Не дивно, що перше місце розділили три факультети, адже підготовка команд у цій номінації щороку вражає! Попри складний вибір, місця розподілилися так:

• ІV місце - ФМТП,
  • IІІ місце –ФЕМП,
  • II місце – ФФБС,
  • I місце - ФТМ, ФОАІС та  ФРГТБ.

Отже, за підсумком балів беззаперечний переможець "Дебюту першокурсника – 2019" - факультет торгівлі та маркетингу!

• II місце – факультет ресторанно-готельного та туристичного бізнесу (ФРГТБ),
  • III місце – факультет фінансів та банківської справи (ФФБС),
  • IV місце - факультет обліку, аудиту та інформаційних систем (ФОАІС),
  • V місце - факультет міжнародної торгівлі та права (ФМТП) та факультет економіки менеджменту та психології (ФЕМП).

Цього року журі не приховувало подиву. Команди отримали навіть попереднє запрошення виступити в Палаці «Україна», а один з членів журі пожалкував, що не навчався тут – у здавалось би не творчому університеті, на що отримав відповідь ректора Анатолія Мазаракі – економіка, менеджмент, інформатика та інші спеціальності КНТЕУ насправді є креативними, потребують глибокого творчого пошуку, тож, безперечно, у нас навчаються найталановитіші!

Дякуємо кожному, хто долучився! Дякуємо командам підтримки, без яких свято не було б таким живим і яскравим.

Дякуємо учасникам, за те, що два місяці віддали підготовці й подарували неповторні емоції!

Наступного року вже Ви готуватимете нову плеяду першокурсників!

До зустрічі на Дебюті першокурсника-2020!

остання редакція 20.10.2021