Екскурсія студентів ФФБС до АТ «Ощадбанк»
Загальна інформація
Студенти 1 курсу факультету фінансів та банківської справи спеціалізації «Банківська справа» 11 жовтня 2019 року відвідали відділення АТ «Ощадбанк» (вул. Червоноткацька, 35). Представники банку – співробітники фронтофісу презентували сучасні банківські технології сектором самообслуговування, а також ознайомили з новітніми цифровими додатками. Окремо були висвітлені мотивації кар’єрних можливостей у банку.
Наприкінці студентів чекали приємні подарунки від банку. Кафедра банківської справи щиро вдячна нашому партнеру за чудову екскурсію.
![Творець Творець](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)
![Кiлькiсть переглядiв Кiлькiсть переглядiв](http://stat.knute.edu.ua/img/eye.png)
![Редактор Редактор](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)