Мистецтво підбору персоналу: майстер-клас фахівця компанії «IDS Aqua Servise» Романа Сторчака

Ефективний пошук кваліфікованих працівників на ринку праці щороку ускладнюється під впливом демографічних факторів та процесів діджиталізації. Успішне працевлаштування все більше турбує активну студентську молодь протягом навчання в університеті та спонукає її до використання різних методів пошуку роботи. Поради фахівців стають все більш цінними для студентів, які хочуть знайти роботу своєї мрії.

16 жовтня 2019 року студенти освітньої програми «Менеджмент персоналу» на майстер-класі керівника відділу навчання та розвитку персоналу компанії «IDS Aqua Servise» Романа Сторчака отримали надзвичайно корисну інформацію щодо особливостей проведення співбесіди під час відбору кандидатів на вакантні посади.

Відповідаючи на питання студентів, пан Сторчак наголосив на важливості набуття студентами soft skills, що можуть стати визначальними критеріями працевлаштування, зупинився на трансформації ролі HR-менеджера – від ресерчера до стратегічного партнера бізнесу, на вимогах до складання резюме. Зустріч захопила студентів форматом активних комунікацій та можливістю розвитку професійних компетенцій.

Щиро дякуємо Роману Сторчаку та бажаємо нових професійних здобутків і всім нам – плідної співпраці й далі!

остання редакція 21.10.2019
Vega