Круглий стіл «Основні пріоритети бюджетної політики на середньострокову перспективу»

На кафедрі фінансів 30 жовтня 2019 року відбувся круглий стіл «Основні пріоритети бюджетної політики на середньострокову перспективу».

В обговоренні питань круглого столу взяли участь директор Департаменту з питань фінансового та економічного розвитку Секретаріату Кабінету Міністрів України, кандидат економічних наук, заслужений економіст України Ящук Валентина Віталіївна, декан факультету фінансів та банківської справи, кандидат економічних наук, доцент Канєва Тетяна Володимирівна, завідувач кафедри фінансів, доктор економічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України Чугунов Ігор Якович, викладачі кафедри фінансів, студенти спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» спеціалізації «Державні фінанси».

остання редакція 06.11.2019