Лекція заступника голови Київського окружного адміністративного суду В. Р. Щавінського

Заступник голови Київського окружного адміністративного суду Щавінський Віталій Романович 14 листопада 2019 року провів відкриту лекцію студентам Київського національного торговельно-економічного університету.

Тема лекції - «Сучасний стан розвитку вітчизняної системи адміністративного судочинства». Під час відкритої лекції були висвітлені такі питання:

• основні завдання та принципи здійснення адміністративного судочинства;
  • поняття та ознаки адміністративного спору;
  • система адміністративних судів;
  • напрями розвитку адміністративного судочинства в Україні.

Наприкінці лекції студенти та аспіранти мали нагоду поставити Віталію Романовичу запитання, які їх зацікавили під час вивчення дисципліни. Особлива увага була приділена «адвокатській монополії», «розумним строкам розгляду судових справ», «справам, які належать до категорії спеціальних», «прокуратурі, позивачу в адміністративних справах».

Кафедра адміністративного, фінансового та інформаційного права та студенти й аспіранти щиро вдячні Віталію Романовичу за цікаву лекцію й обговорення.

Зустріч відбулася за сприянням кафедри адміністративного, фінансового та інформаційного права.

остання редакція 21.11.2019
Vega