Студенти КНТЕУ на варті екології та чистоти

12 жовтня студенти нашого університету стали активними учасниками "суботнику", організованого Київським комунальним об’єднанням зеленого будівництва «КИЇВЗЕЛЕНБУД», і взяли активну участь в облагородженні та поліпшенні санітарного стану. Більше 70 студентів завзято й рішуче допомогли комунальним працівникам Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації прибрати ліс та зробити його еталоном затишку і краси. Студенти старалися для себе, адже досить часто проводять там свій вільний час.

Адміністрація КНТЕУ висловлює щиру подяку за виконану роботу та високу громадянську позицію. Сподіваємося, що наступного разу ще більше студентів долучиться до цієї благородної справи.

12.10.2013
Vita