На семінар з «Фінансової стратегії підприємства» завітав практик бізнесу

24 вересня до студентів магістерської програми спеціальності «Фінанси підприємства» Київського національного торговельно-економічного університету завітав фінансовий директор групи компаній «Баядера» Курило Дмитро Володимирович. Основними напрямками діяльності групи компаній є виробництво алкогольної продукції (холдингова компанія ТОВ «Національні алкогольні традиції» та ін.), торгівля (холдингова компанія ТОВ «Еко» - мережа супермаркетів «Еко Маркет», та ін.), девелопмент, ресторанний бізнес.

На занятті розглядалося вирішення кейсу (ситуаційного завдання) Гарвардської Бізнес Школи. Для цього заздалегідь було сформовано кілька команд і надані індивідуальні завдання розробки стратегічних альтернатив розвитку бізнесу.

Студенти із завзятістю та творчим підходом долучилися до вирішення поставлених завдань. Під керівництвом практика бізнесу студенти розглянули обґрунтування та виділили найкращі варіанти стратегій розвитку.

Наприкінці заняття студенти висловили вдячність гостю за отримані навики та розвиток стратегічного мислення.

Після семінару Дмитро Володимирович із задоволенням дав студентам поради щодо їх професійного розвитку.

Подібні зустрічі студентів з практиками бізнесу в межах навчальних програм свідчать про високу актуальність предметів ВУЗу і їх практичну значущість.

24.09.2013
Vita