Експерт зі страхування ділиться професійним досвідом зі студентами

За сприянням кафедри фінансів 21 листопада 2019 року в КНТЕУ відбулася гостьова лекція «Експертиза у страхуванні: фінансові й юридичні аспекти», яку провів генеральний директор експертної компанії "ДЕКРА" Голубенко Олег Миколайович – експерт, адвокат, лосс-аджастер.

На лекції студенти, які навчаються за спеціалізацією «Страхування», дізналися про особливості проведення експертиз за умови настання страхових випадків, процедури врегулювання збитків та нюанси роботи експертів. Особливу зацікавленість у студентів викликали приклади з реальної страхової практики, експертизою яких займалися саме представники "ДЕКРА".

Голубенко О.М. із задоволенням відповів на запитання студентів та був приємно вражений сучасними залами бібліотеки університету, зокрема VR-студією, де відбувалася лекція.

остання редакція 25.11.2019
Vega