Відкрита лекція на тему «Державний фінансовий контроль в системі державного управління»

15 жовтня 2013 року в Київському національному торговельно-економічному університеті проведена відкрита лекція для студентів магістрів факультету фінансів та банківської справи спеціалізації «Державні фінанси» та «Страховий менеджмент» на тему «Державний фінансовий контроль в системі державного управління», лектором якої була заступник голови головного контрольного управління Адміністрації Президента України Рубан Наталія Іванівна.

Під час лекції було охарактеризовано нові підходи в аудиті державних фінансів, а саме програмно-цільового методу, та ефективність паспортів бюджетних програм. Лекція викликала зацікавленість аудиторії, про що свідчило жваве обговорення теми студентами та лектором.

15.10.2013
Vita