Урочистий прийом Української асоціації зовнішньої політики з нагоди Дня працівників дипломатичної служби

Реалізуючи провідні місії Київського національного торговельно-економічного університету«Працюємо для нинішнього та майбутнього поколінь» та Української асоціації зовнішньої політики«Служити своєму народу як професіонали у сфері публічної зовнішньої політики», партнери багато років поспіль плідно співпрацюють.

19 грудня 2019 року Українською асоціацією зовнішньої політики було проведено урочистий прийом з нагоди професійного свята – Дня працівників дипломатичної служби України.

Участь у заході взяли дипломати, науковці, політичні та громадські діячі, які мають особливі досягнення у справі державотворення, розвитку дипломатичної служби та реалізації засад зовнішньої політики України. Київський національний торговельно-економічний університет представляла доктор юридичних наук, професор, завідувач кафедри міжнародного публічного права, член експертної групи Всеукраїнського конкурсу студентських науково-популярних есе «Трансформація сучасної світосистеми» Дешко Людмила Миколаївна.

Українською асоціацією зовнішньої політики було високо оцінено результати співпраці з Київським національним торговельно-економічним університетом. Під час зустрічі було обговорено поточні питання роботи Асоціації, плани на майбутнє. Відбувся також прийом нових членів Асоціації.

остання редакція 20.12.2019
Vega