Презентація Бізнес школи «Ауденсія»

Для студентів Київського національного торговельно-економічного університету 12 лютого 2020 року відбулася презентація Бізнес школи «Ауденсія» (м. Нант, Франція).

Представник міжнародного відділу цього навчального закладу на зустрічі презентувала програму літньої школи «Audencia Summer Term-2020», а також програми семестрового обміну та подвійного дипломування.

За рейтингом HappyAtSchool®2020, що оцінює якість умов студентського життя, Бізнес школа «Ауденсія» посіла перше місце серед французьких закладів вищої освіти. Цей провідний навчальний заклад Європи має акредитацію трьох міжнародних організацій: EQUIS - EFMD, AACSB, AMBA. За останні роки співпраці понад 50 студенів КНТЕУ на безкоштовній основі взяли участь у програмах міжнародної академічної мобільності, що пропонує бізнес школа.

З питань щодо семестрового навчання в Бізнес школі «Ауденсія» та участі в літній школі «Audencia Summer Term-2020» звертатися до Центру європейської освіти (навчальний корпус «Д», кім. 229).

остання редакція 02.06.2020
Vega