Студенти КНТЕУ поставили черговий рекорд

17-20 жовтня студенти та викладачі КНТЕУ вкотре підкорили г. Говерлу – найвищу точку України. Цього року ми поставили черговий рекорд, такої кількості бажаючих піднятися на гору в історії КНТЕУ ще не було. У поїздці взяло участь 113 студентів, викладачів та випускників, а вже на саму гору насмілилося зійти 85 студентів. Це стало історичним рекордом для нашого університету. Більше того, наша група подолала маршрут підйому (а це 4,3 км. в один  бік) всього за 2 години 27 хвилин, що є досить швидко.

18 жовтня студенти пройшлися історичними місцями героїв Західної України – Олекси Довбуша та його прибічників, насолодилися чудовими краєвидами і свіжим карпатським повітрям.

19 жовтня дружня КНТЕУшна компанія рушила на підкорення «Українського Евересту». На початку сходження погода не бавила нас, а, навпаки, лякала суворо-хмарним небом та вологим кліматом. Але коли ми піднялися на Говеляну (Малу Говерлу), погода змінилася на діаметрально протилежну і на небі вже не було майже ні однієї хмаринки, тож всі мали змогу насолодитися карпатськими хребтами.

Традиційним, як завжди, став гімн на вершині гори у виконанні усієї нашої групи, який лунав далеко-далеко Карпатами.

Гірські краєвиди, гра у сніжки, веселі фотографії, мегапозитив, командний дух - все це супроводжувало туристів під час повернення з Говерли.

А вже 20 жовтня студенти відвідали славетний водоспад в м. Яремче та прогулялися центром Івано-Франківська.

Наостанок слід зазначити, що всі, хто брав участь у подорожі, вже знову хочуть опинитися у цій незабутній атмосфері єднання, гостинності та позитиву.

20.10.2013
Vita