Захист дисертацій на здобуття наукових ступенів кандидатів психологічних наук

18.10.2013 року у Спеціалізованій вченій раді К 26.055.04 КНТЕУ відкритою за спеціальністю 19.00.10 «Організаційна психологія; економічна психологія» успішно були захищені  дисертації на здобуття  наукових  ступенів кандидатів психологічних наук   Мостової І.В. на тему «Психологічний супровід адаптаційного входження майбутніх працівників економічного профілю» та  Світозарової С.В.  на тему «Психологічні умови забезпечення професійного здоров`я працівників локомотивних бригад».

18.10.2013
Vita